Новини

FDA (США) схвалила застосування нового апарату ПЕТ
21 Січня 2016 18:01

Це перший комерційно доступний апарат фірми Philips для сканування всього тіла пацієнта з використанням позитронно-емісійної томографії / магнітного резонансу (ПЕТ / МРТ).

Дотепер реалізація ідеї об'єднання позитронно-емісійної томографії та магнітно-резонансної (ПЕТ / МР) візуалізації вважалася неможливою, але Philips, подолавши величезні технологічні труднощі, зумів створити сучасну гібридну платформу, яка обіцяє розширити межі повної bodyimaging.

Дану систему можна використовувати автономно як МРТ, а також в якості гібридного ПЕТ / МРТ сканера. Для створення апарату застосована гібридна технологія, яка використовується при ПЕТ / КТ скануванні. Таке гнучке використання апарату дозволяє усунути необхідність мати в медичних установах кілька різних сканерів. Це робить життя лікаря легше, економить витрати і скорочує простір, необхідне для розміщення обладнання.

 

Поєднання високої точності ПЕТ і МРТ разом дає високу якість діагностичних зображень:
"ПЕТ / МРТ система буде корисна для практиків через її високою анатомічної точності і контрастності зображення, які можуть бути отримані, коли ви поєднуєте функціональність МРТ з метаболічної інформацією, одержуваної ПЕТ".

Одним з основних переваг, які вже були продемонстровані в клінічних умовах, є те, що апарат ПЕТ / МРТ ефективний для виявлення порушень в різних органах. Раніше це було неможливо, тому що два дослідження проходили в різний час, при різних умовах і з різними позиціями пацієнта.

 

 

Система ПЕТ / МРТ може використовуватися в клінічних умовах вході всього циклу лікування пацієнта від процесу постановки діагнозу до остаточного вилікування захворювання.

За версією Wall Street Journal винахід апарату ПЕТ / МРТ займає в 2011 році друге місце у категорії: «медичні пристрої для щорічних нагород в галузі інноваційних технологій». Застосування цього апарату змінить практичну охорону здоров'я в найближчому майбутньому.

Philips стала першою компанією, яка вивела ПЕТ / МРТ системи на ринок. Поки Philips продала 13 систем ПЕТ / МРТ у всьому світі
З отриманням дозволу FDA, система ПЕТ / МРТ може тепер надходити в продаж у США - найбільший ринок охорони здоров'я у світі.