Новини

Нові методи виявлення серцевої недостатності
21 Січня 2016 17:55

Найбільш поширені способи виявлення проблем з серцем нині - електрокардіограма (ЕКГ) і рентген. Однак, як показали останні наукові дослідження, магнітно-резонансна томографія (МРТ) може бути кращим способом виділення ознак серцевої недостатності на ранній стадії.
Дослідження, проведені вченими з університету Лідса показали, що МРТ є найрезультативнішим методом виявлення хвороби серця у порівнянні зі стандартними методами, використовуваними в даний час в кардіології.
Д-р Джон Грінвуд, який очолював дослідження в університеті, заявив: "Ми переконливо показали, що з варіантів, наявних у лікарів для діагностики ішемічної хвороби серця, МРТ кращий. Крім того, що МРТ є більш точним, він має ще одну важливу перевагу - відсутність іонізуючого випромінювання. Це дозволяє захистити пацієнтів і медичних фахівців від непотрібного впливу радіації ".
Дослідники обстежили 750 осіб з підозрою на хворобу серця і виявили, що метод МРТ виявився більш точним при виявленні проблем з серцем, особливо на ранніх стадіях їх розвитку.
Широке застосування методу МРТ в кардіології може надати революційний вплив на цю галузь медицини.