Евроаптека

Про компанію

Наша компанія - це сучасна багатопрофільна мережу, яка забезпечують постачання і продаж всього спектру медичних препаратів, лікарських засобів та інших товарів і послуг, як в роздрібному продажі, так і для корпоративного ринку. Аптека у Вінниці займає одне з перших місць і дуже добре відома, як серед населення, так і в професійних медичних колах.

Почавши свою діяльність в 2006 році, сьогодні наша мережа аптек у Вінниці складається з шістнадцяти аптек і шести аптечних пунктів, які розташовані в різних районах міста, даючи можливість своїм покупцям легко і комфортно купувати необхідні товари і послуги, без необхідності їхати далеко від свого місця проживання або роботи. При цьому «Євроаптека» постійно розширюється, відкриваючи нові філії та напрямки роботи. Щодня до нас звертається близько 3600 відвідувачів і цей показник постійно зростає. Загальна кількість постійних клієнтів становить майже 100 000 осіб згідно кількості зареєстрованих накопичувальних карт, випущених нашою мережею.

Крім цього, хотілося б зробити акцент на наших співробітниках. Успіх «ЄвроАптека» цілком і повністю залежить від їхнього професіоналізму, віддачі і людяності у взаєминах з кожним клієнтом. Ми піклуємося про рівень підготовки наших фахівців, залучаючи найкращі кадри і постійно підвищуючи рівень їхніх знань. Тому кожна наша аптека у Вінниці повністю забезпечує вирішення будь-яких питань, які можуть виникнути у відвідувачів і покупців та надання необхідних професійних консультацій. Подібні консультації можна отримати і зателефонувавши в наш довідковий центр.

Сьогодні в мережі працює більше 100 кваліфікованих працівників. Середній вік наших співробітників 35,5 років. Це молоді, амбітні, націлені на результат фахівці, які готові прийти на допомогу клієнтам і завжди відповідальні і чуйні.

Асортимент, представлений у вінницькій аптечної мережі «Євроаптека», формується з більш ніж 8000 найменувань різних лікарських засобів та медичних препаратів, товарів для мам і дітей і дитячого харчування, лікувальної косметики та засобів гігієни. На корпоративному ринку ми пропонуємо багато сучасних реанімаційних препаратів, самих нових видів антибіотиків та інших препаратів, без яких неможливе проведення лікування в умовах стаціонару та міських лікарень.

Особливо ми відстежуємо ціновий рівень наших товарів, намагаючись забезпечити найбільш прийнятні пропозиції для всіх соціальних груп, враховуючи інтереси малозабезпечених верств населення. Так, кожна наша аптека у Вінниці пропонує постійні знижки пільговим категоріям населення, в першу чергу, пенсіонерам. Крім того, діє розвинена система накопичувальних знижок і проводиться велика кількість одноразових і постійних акцій. Серед послуг особливо можна виділити можливість замовлення ліків, які будуть представлені протягом доби. Сюди ж можна віднести і професійні консультації з новим препаратам і методам їх використання.

Це дуже короткий перелік наших можливостей. Ми пропонуємо Вам самостійно спробувати наші можливості, звернувшись в одну з аптек мережі або зателефонувавши в наш довідковий центр.

Приємно відчувати те, що ми потрібні людям і виконуємо одну з найважливіших соціальних функцій - допомагаємо людям бути здоровими. Саме це і надихає нас бажанням працювати, розвиватися і йти далі.

сайт evroapteka.com.ua/ru