Меділюкс

"Меділюкс"

Історія діагностичного центру «Меділюкс» починається з 2010 року, коли група молодих лікарів зрозуміла, що рівень ультразвукової діагностики в той час не відповідає вимогам сучасної медичної думки. Саме тоді вирішили створити у Вінниці прогресивний діагностичний заклад з самими моделями ультразвукових сканерів провідних виробників. Центр надає принципово новий експертний рівень діагностики, гідно відповідає вимогам.

    Були проведені консультації з лікарями клініцистами та лікарями УЗ-діагностики та обраний кращий ультразвуковий сканер фірми "TOSHIBA" - світового лідера серед виробників галузі. Апарат укомлектований всіма можливими датчиками і опціями, що дозволяло в повному обсязі використовувати його численні технічні можливості.

      Всі сканери центру мають сучасне, новітнє технічне забезпечення і всі апарати, закуповуться, є флагманськими моделями серед існуючих на сьогоднішній день. З часом кількість Апарт ультразвукової діагностики збільшилася до трьох. В "Меділюкс" знаходиться єдиний в Україні апарат лазерної допплерівської флуометрії з функцією визначення транскутанна напруги кисню в тканинах. Тому впевнено заявляємо, що матеріально-технічна база діагностичного центру "Меділюкс" всього за 3 роки істотно збільшилася і є найбільш досконалою у Вінницькій області в області ультразвукової діагностики.

    Фахівці "Меділюкс", маючи великий досвід ще до початку роботи в нашій установі, удосконалювали свої навички на спеціалізованому внутрішньоукраінськіх і зарубіжних практичних курсах, дозволяє їм повноцінно використовувати всі технічні можливості нашої апаратури. Весь медичний персонал постійно підтримує професійний рівень, відвідуючи всі можливі наукові та практичні конференції та має достатній досвід для виконання досліджень будь-якої складності.

    Основною метою створення та функціонування діагностичного центру "Меділюкс" було і залишається надання високоякісної діагностичної допомоги експертного рівня. Серед найбільш нагальних цілей - гармонійна співпраця з лікарями-клніцістами, адже точна діагностика дозволяє їм розробляти кращі схеми лікування.

Майже будь-яка діагностика проводиться в комплексі: крім ультразвукового дослідження (УЗД) ще й аналіз крові, огляд у терапевта, магнітно-резонанасна томографія (МРТ), комппьютерна томографія (КТ), денситометрія і так далі.