МРТ в Виннице

Про центр

Діагностичний центр «Нейромед» був заснований в 2013 р. у м.Вінниця.

Наша команда – це високо кваліфікований медичний персонал. Ми прагнемо надати високу якість дослідження з використанням новітніх технологій. Ми надаємо доступ до  високих стандартів якості сканування, зберігаючи при цьому високий рівень обслуговування наших пацієнтів.

Кожен наш клієнт отримує:

1. Комфорт: За попереднім записом ми готові надати послугу з 7:00 до 22:00, без вихідних!

Економимо Ваш час. Після проведення процедури Ви можете відразу отримати плівку і CD диск з результатами.

Тільки в нашому центрі Вам буде надана персональна консультація кваліфікованого лікаря-рентгенолога або невропатолога.

У нашому центрі встановлено два інноваційних МРТ сканера, відкритого та закритого типу, що дозволяє зробити МРТ сканування будь-якому пацієнтові. Апарат відкритого типу, що дозволяє людям страждаючим клаустрофобією відчувати себе спокійніше. Так само це дозволяє близьким людям знаходиться біля пацієнта і підтримати в разі необхідності, особливо, якщо пацієнт — дитина або літня людина;

2. Персонал. Лікарі-рентгенологи з великим досвідом опису МРТ знімків. У нашому діагностичному центрі «Нейромед» проводиться обмін інформацією з лікарями рентгенологами з інших областей таких як: Київській, Одеській, Житомирській областях. Це дозволяє інтерпретувати найскладніші дослідження. Оператори нашого МРТ центру «Нейромед» мають великий досвід проведення досліджень різному діагностичному обладнанні (МРТ, КТ, рентген);

3. Розташування. МРТ центр «Нейромед» розташований на території Обласної Лікарні ім. Академіка Ющенка і вся інфраструктура - аптеки, поліклініка у Вас під рукою. Особливо це зручно для людей, які проживають у Вінницькій області.

4. Якість. МРТ це технічно складна система. Один з основних параметрів — індукція магнітного поля, розмірна одиниця Тесла. Багато хто називає це потужністю. В діагностичному центрі «Нейромед» встановлені два унікальних сканера перший - самий потужний апарат МРТ Philips Achieva 1.5 T у Вінницькій області, а другий томограф відкритого типу Hitachi AIRIS II є постійним магнітом, що дозволяє зробити МРТ сканування будь-якому пацієнтові. Дослідження проводяться строго за Європейським протоколами з дотриманням усіх послідовностей в трьох проекціях, щоб передати максимально повну картину для опису команді лікарів - рентгенологів.

5. Результат. Всі отримані сканограми можна записати на CD-диск або роздрукувати на  плівці 14х17".