fbpx МРТ в Виннице | Винницкий центр МРТ-диагностики НЕЙРОМЕД

МРТ в Виннице

Про центр

Вперше Центр сучасної діагностики «Нейромед» був заснований в 2013 р. у м. Вінниця.

Наша команда – це високо кваліфікований медичний персонал. Ми прагнемо надати високу якість дослідження з використанням новітніх технологій. Ми надаємо доступ до  високих стандартів якості сканування, зберігаючи при цьому високий рівень обслуговування наших пацієнтів.

У 2017 році Центр сучасної діагностики «Нейромед» розширив кордони своєї діяльності, відкривши новий центр спіральної комп’ютерної томографії. У даному Центрі встановлено найсучасніший та єдиний у м.Вінниця СКТ-апарат Toshiba Aquilion 64.

У 2018 році на теренах Вінницької області з’явився ще один МРТ-апарат: Philips Achieva 1.5T. Тим самим зробивши дослідження з магнітно-резонансної томографії доступнішими для жителів Вінницької області та України загалом. 

Того ж року у м.Київ відкрито ще Центр МРТ "Нейромед", де встановлено унікальний для України магнітно-резонансний томограф Philips Achieva 3.0T.

Кожен наш клієнт отримує:

1. Комфорт: за попереднім записом ми готові надати послугу з 7:00 до 22:00, без вихідних!

Економимо Ваш час. Після проведення процедури Ви можете відразу отримати плівку і CD диск з результатами.

Тільки в нашому центрі Ви можете отримати професійну консультацію кваліфікованого лікаря-невролога.

У нашому Центрі встановлено інноваційні МРТ томографи, відкритого та закритого типу, що дозволяють зробити МРТ сканування будь-якому пацієнтові. Апарат відкритого типу дозволяє людям страждаючим клаустрофобією відчувати себе спокійніше. Це дозволяє близьким людям знаходитись біля пацієнта і підтримувати його в разі необхідності, особливо, якщо пацієнт — дитина або літня людина.

2. Персонал. Лікарі-радіологи з великим досвідом опису МРТ знімків. У нашому діагностичному центрі «Нейромед» проводиться обмін досвідом з лікарями радіологами з інших областей таких як: Київська, Одеська, Житомирська. Це дозволяє інтерпретувати найскладніші дослідження. Лаборанти нашого МРТ центру «Нейромед» мають великий досвід проведення досліджень на різному діагностичному обладнанні (МРТ, СКТ, рентген).

3. Розташування. Всі Центри «Нейромед» мають зручне територіальне розташування, та всю інфраструктуру поруч - аптеки, громадський транспорт, парковку, лікарні тощо. Особливо це зручно для людей, які проживають у Вінницькій області.

4. Якість. МРТ це технічно складна система. Один з основних параметрів — індукція магнітного поля, розмірна одиниця Тесла. Багато хто називає це потужністю. В діагностичному центрі «Нейромед» встановлено чотири унікальні сканери, найпотужнішим з яких є апарат МРТ Philips Achieva 3.0 T у м. Київ.

У м. Вінниця встановлено два МРТ сканери закритого типу, що вважаються золотим стандартом у МРТ - Philips Achieva 1.5 T, та томограф відкритого типу Hitachi AIRIS IІ, що дозволяє зробити МРТ сканування будь-якому пацієнтові. Дослідження проводяться виключно за Європейським протоколами з дотриманням усіх послідовностей у трьох проекціях, щоб передати максимально повну картину для опису команді лікарів-радіологів.

5. Результат. Всі отримані сканограми можна записати на CD-диск або роздрукувати на  плівці 14х17.