fbpx Вінницький центр МРТ-діагностики НЕЙРОМЕД | Центр сучасної діагностики
Philips Achieva 3.0 Tesla
Унікальний для України магнітно-резонансний томограф Philips Achieva 3.0 Tesla встановлено Центром Сучасної Діагностики «Нейромед» у м. Київ на території Інституту нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України.
Philips Achieva 1.5T
Оснащений передовою функцією Nava Dual, магнітно-резонансний томограф Achieva 1,5T A-series забезпечує високоякісну роботу в усіх областях застосування. З 32 РЧ-каналами ресивера досягається обширний діапазон
Hitachi AIRIS II
Цей магнітно-резонансний томограф став очікуваним продовженням передових досягнень Hitachi в еволюції МРТ. Завдяки традиційно удосконаленій відкритої конструкції гентрі, нової надшвидкої системі реконструкції зображень і відсутності рідинного...
Toshiba Aquilion 64
Найсучасніший та єдиний у м. Вінниця спіральний комп’ютерний томограф, який дозволяє за 0,5 секунд зробити 64 зрізу. Цей показник є золотим стандартом у діагностиці. Швидкість роботи комп’ютерного томографа Toshiba Aquilion 64 дозволяє з високою...
Philips HDI 5000
Ультразвукове дослідження (УЗД), завдяки своїй високій інформативності, що не інвазивності, швидкості виконання, можливості багаторазового повторення без шкоди для здоров'я пацієнта, займає одне з провідних місць серед інших методів дослідження.

Інноваційний МРТ апарат Philips Achieva 3.0T розпочав свою роботу у м. Київ в центрі МРТ діагностики "Нейромед"Philips Achieva 3.0T - це унікальна діагностична система, аналогів якої немає в сусідніх областях. У нашому діагностичному центрі можна виконати МРТ головного мозку, хребта, суглобів та МРТ внутрішніх органів. 

МРТ - ні для кого не секрет, що успіх лікування напряму залежить від правильності постановки діагнозу. Зробити МРТ сьогодні вже не становить труднощів. Сучасні технології   дозволяють лікарям ще на ранніх стадіях виявити розвиток більшості хвороб. Сьогодні для діагностики використовують безліч найрізноманітніших методів, але найбільш ефективним з них є метод магнітно-резонансної томографії (МРТ)

"Золотим стандартом" МРТ діагностики вважається магнітно-резонансний томограф Philips Achieva 1.5T, що встановлено у м. Вінниця. Діагностика на данному аппараті дозволяє безпечно обстежити будь-яку ділянку та точно встановити діагноз.

Записаться на диагностику
Наш колектив
головний лікар
лікар-радіолог
лікар-радіолог
лікар УЗД

Сторінки