fbpx МРТ у Вінниці | Вінницький центр МРТ-діагностики НЕЙРОМЕД

МРТ у Вінниці

ПРО ЦЕНТР

Діагностичний центр «Нейромед» був заснований в 2013 році м. Вінниця. Наша команда - це високо кваліфікований медичний персонал. Ми прагнемо надати високу якість дослідження з використанням новітніх технологій.

Ми надаємо доступ до найвищих стандартів якості сканування, зберігаючи при цьому високий рівень обслуговування наших пацієнтів.

Кожен наш клієнт отримує:

1. Комфорт: за попереднім записом ми готові надати послуги з 8:00 до 20:00, без вихідних! Економимо Ваш час. Після проведення процедури Ви зможете відразу отримати плівку та CD диск з результатами. Тільки в нашому центрі Вам буде надана персональна консультація кваліфікованого лікаря-рентгенолога або невропатолога.
У нашому центрі встановленно два інноваційніх МРТ-сканера, відкритого та закритого типу, що дозволяє виконати МРТ-сканування будь-якому пацієнтові.
Апарат відкритого типу дозволяє людям, які страждають клаустрофобією почуватися спокійніше. Дуже важливо, ща така форма сканеру дозволяє близьким людям знаходиться біля пацієнта, особливо, якщо пацієнт - дитина або літня людина.

2. Персонал. Лікарі-рентгенологи з великим досвідом опису МРТ-знімків. У нашому діагностічному центрі «Нейромед» проводитися обмін інформацією з лікарями- рентгенологами з інших областей таких як: Київська, Одеська та Житомирська. Це дозволяє інтерпретувати найскладніші дослідження. Оператори нашого МРТ-центру «Нейромед» мают великий досвід проведення досліджень на різноманітному діагностичному обладнанні (МРТ, КТ, рентген);

3. Розташування. МРТ-центр «Нейромед» розташований на території обласної лікарні ім. Академіка Ющенка і вся інфраструктура - аптеки, поліклініка у Вас під рукою. Особливо, це зручно для людей, які проживають у Вінницькій області.

4. Якість. МРТ це технічно складна система. Один з основних параметрів - індукція магнітного поля, розмірна одиниця Тесла. Багато хто називає це потужністю. У діагностічному центрі «Нейромед» встановлені два унікальних сканера, перший - найпотужніший МРТ-апарат Philips Achieva 1.5T у Вінницькій області, а другий томограф - відкритого типу Hitachi AIRIS II є постійнім магнітом, що дозволяє виконати МРТ-сканування будь-якому пацієнтові.

 Дослідження проводяться згідно Європейських протоколів із дотриманням усіх послідовностей в трьох проекціях, щоб передати максимально повну картину для опису команди лікарів-рентгенологів.

5. Результат. Всі отримані сканограмми можна записати на CD-диск або роздрукувати на томографічній плівці 14х17дюймів